15 myśli na temat “Złota gwiazdka

  1. Dobry wieczór,
    o książce się, niestety, nie mogę wypowiedzieć, gdyż jeszcze jej nie nabyłam i na razie są na to małe szanse, gdyż nowe gitary są bardzo drogie (ale za to w końcu ładny dźwięk). Jednak jak tylko będzie możliwość to nabędę i przeczytam (a raczej połknę, znając Pani talent). Mam jeszcze pytanie, czy będzie Pani na targach we Wrocławiu? Jeśli tak to może w końcu uda mi się Panią zobaczyć, bo przecież co za różnica, czy pojadę do Wrocławia do szkoły czy na targi? Szczególnie, że w tym drugim miejscu na pewno nauczę się dużo więcej. 🙂
    Jesienne pozdrowienia

  2. Jak to dobrze. Bardzo się cieszę. 🙂 Marzenia się spełniają (prawie). Muszę zrobić wszystko, żeby móc przyjechać i, na szczęście, szkoła na tym nie ucierpi.
    Do zobaczenia (mam nadzieję)

  3. Dobry wieczór. Właśnie chciałam pytać o Wrocław. Cieszę się ogromnie, że znowu się spotkamy, a i moja córcia-studentka przyjedzie z Poznania. Pozdrawiam i do zobaczenia.

  4. Właśnie skończyłam „Złotą gwiazdkę”! Piękna, przepiękna książka i tyle w niej dobra i miłości i prawdy! Dziękuję za nią, kochana Emilko.

  5. To ja bardzo, bardzo dziękuję za trud latania na pocztę i odstawania tasiemcowych kolejek. 🙂
    Jak tylko skończę wieczorne obrządki, sięgam po „Ballady i romanse”!

    1. Ach, sama nie wiem, czy to trud aż taki, by go wynagradzać Słonimskim! Cieszę się z niego ogromnie 🙂 Tym bardziej, że lubię tę Postać!

      Życzę przyjemnego wieczoru z „Balladami i romansami” (jak mi miło!) – mam nadzieję, że nie zawiodą (tzn. ballady i romanse na pewno nie, reszta – się okaże! 😉 ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.