Z pędzelkiem w dłoni ;)

Tekst „Haczyka” w redakcji, a ja – nad biurkiem, z pędzelkiem, papierem i tuszami. Dobrze się bawię 😀 Ale jeśli chodzi o ilustracje, wciąż jeszcze więcej przede mną niż za mną. Łapię światło dzienne, korzystając z tego, że wieczór zapada coraz później – i pracuję. Książka stopniowo nabiera kolorów…

Aha, znam już dokładną datę premiery (zdradzę ją wkrótce) – będzie kilka miłych wydarzeń w związku z nią 🙂 Więcej informacji już niebawem!

 

IMG_7410

 

IMG_7422

28 myśli na temat “Z pędzelkiem w dłoni ;)

 1. Dziś są Pani Urodziny, Pani Emilko!
  Z całego serca życzę więc Pani dalszych sukcesów w pracy twórczej, napisania jeszcze wielu wspaniałych dzieł z cudownymi ilustracjami (te motylki są urocze), dużo radości i satysfakcji ze swoich osiągnięć, a także zdrowia, siły i wytrwałości potrzebnych do następnych wyzwań czekających w życiu. Życzę również radości i szczęścia rodzinnego w gronie najbliższych, by nigdy nie zabrakło wsparcia i zrozumienia z ich strony, szczególnie w chwilach natężonej pracy.
  Ściskam Panią serdecznie i pozdrawiam gorąco z mroźnej Kanady (kilka dni temu było ciepło 16C), a dziś zima znów wróciła (-15C) ze śniegiem.

  1. Bardzo dziękuję za piękne życzenia urodzinowe! Tak, to rzeczywiście jutro, jak zauważyła Pani w prywatnej wiadomości – ale równie miło dostaje się życzenia dzień wcześniej 🙂 Ściskam mocno, proszę się ciepło trzymać w taki okropny mróz! 🙂

 2. Jak to fajnie, że można sobie tak „przez ramię” popatrzeć na pracę przy ilustracjach. Czy można wiedzieć, jakie to są tusze? Dziękuję i opuszczam cichutko pracownię, by nie przeszkadzać…..

 3. Jakie urocze motylki przysiadły na kartce! Moje zaciekawienie „Haczykiem” rośnie 🙂 Pozdrawiam Cię, Emilko, urodzinowo, życząc wszystkiego co dobre, mądre i piękne (a taki coś mi się zdaje zapowiada się „Haczyk”).

  1. Dziękuję pięknie za życzenia! 🙂
   Co do „Haczyka” – cóż, to się okaże 😉
   Pozdrawiam serdecznie!

 4. Wszystkiego dobrego, pracowita Adminko! Spełnienia marzeń. „Haczyk” zapowiada się obiecująco-interesująco. Z niecierpliwością oczekujemy na datę premiery. A ilustracje-śliczne.

 5. Kochana Emilko,
  przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Śliczne ćmy wychodzą spod Twej ręki. Data premiery! Brzmi ekscytująco. 🙂
  A Asia i Zosia dziś same wyjęły „Srebrny dzwoneczek” i prosiły, żebym wyjaśniła każdą ilustrację: kto to, co robi, „o, kotek!”. Za nami już „Kubuś Puchatek”, teraz do poduchy czytamy „Skrzydlate bractwo” Grabowskiego, ale może by spróbować „Dzwoneczek” im poczytać? Lektura dla troszkę starszych, ale myślę, że to nie szkodzi. 🙂
  Uściski!

  1. Droga Isiu, dziękuję!!
   Cieszę się, że „Dzwoneczek” przyciągnął uwagę Waszych dziewczynek – no, jestem ciekawa, czy by je zainteresował. Może jeszcze rzeczywiście za wcześnie, ale w razie czego szkody raczej nie wyrządzi, to prawda 😉 Widzę też, że z nich już prawdziwe czytelniczki! „Kubuś Puchatek”! Jak to szybko leci… Grabowski też wspaniały, u nas bardzo lubiany do dziś, w całości 🙂 Uściski dla Waszej Rodziny!

 6. Jubilatko kochana!
  Niech Ci się w oczy zawsze rzucają piękne barwy- najpierw i najintensywniej, a do uszu niech wpadają przede wszystkim piękne słowa, a jak się trafią te drugie, niech szybciutko wypadają. Wspaniale Cię znać i móc odkrywać dzięki Tobie tak ciekawy świat!

 7. Wszystkiego co najlepsze! Szczęścia, radości i wielu nowych pomysłów. I niech powodzenie obiecującego ‚Haczyka” będzie wprost imponujące. 🙂 Serdeczności urodzinowe 🙂

 8. Kochana Autorko Pięknych Książek 🙂
  Trwania w zachwycie nad drzewem, wiatrem, słowem, Miłością. Niech ten zachwyt owocuje dla nas nowymi książkami 🙂
  Ściskamy najserdeczniej
  Kasia z całą Rodziną

 9. Moc najserdeczniejszych życzeń urodzinowych:) Przepraszam za opóźnienie, ale wczoraj wieczorem o wszystkim zapomniałam zatonąwszy w przygodach rodziny Felse.
  Prześliczne ilustracje! Na jednym rysunku krążą ćmy, na drugim płonie świeca… czy one aby nie mają ze sobą coś wspólnego?
  Nie mogę wprost doczekać się premiery, ale z drugiej strony jak to miło czekać na coś pięknego:)
  Przytulam do serca całą nadzywczajną Rodzinę

  1. Droga Mamo Isi, bardzo dziękuję za życzenia!
   (Oczywiście że tak, świeca i ćmy łączą się ze sobą 😉 )
   Pozdrawiam ciepło!

 10. Kochana Emilko, i my ślemy Ci najlepsze i najpiękniejsze życzenia urodzinowe.
  Wczoraj zakwitł u nas pierwszy krokus, w sam raz na Twoje urodziny. Przesyłam go wirtualnie (jest żółciutki jak ta druga od lewej plamka tuszu).
  Wiosna blisko, „Haczyk” blisko. Hura!
  Ściskamy mocno.
  Samuele

  1. Dzięki, dzięki! Pierwszy krokus? W połowie lutego?! A to ci dopiero! 🙂 (Bardzo lubię krokusy, zwłaszcza żółte!)
   Ściskam równie mocno! 🙂

 11. Wszystkiego dobrego i ode mnie! 🙂
  Tak sobie myślałam właśnie, że niedługo pojawi sie tutaj coś nowego. Śliczne kolory!

  A już się nastawiałam na targi w tym roku, ale niestety – nie będzie mnie w Poznaniu.

  Pozdrawiam serdecznie!

 12. Przepraszam za spóźnienie, ale już nadrabiam.
  Kochana Pani Emilko, życzę Pani samych wspaniałych dni, spełnienia najskrytszych marzeń, piękna wokół siebie i uśmiechu na twarzy!
  Jestem pod wrażeniem motylków (i świecy)!
  Przesyłam Pani mnóstwo żółtych krokusów, choć u mnie jeszcze ich nie ma!
  Ależ się cieszę na „Haczyka”!
  Ściskam Panią mocno!

  1. Miła Zuziu, dziękuję ślicznie! I za życzenia, i za krokusy 🙂
   Motylków będzie jeszcze więcej, co mnie samą też cieszy, bo przyjemnie się je maluje 🙂
   Odściskuję równie mocno!

 13. Pani Emilio, zajarzałam na Pani stronę- a tu dzień dłuższy od najkrótszego, premiery, ilustracje, urodziny- same miłe wieści!
  Spieszę więc z gratulacjami i bardzo spóźnionymi życzeniami urodzinowymi. Wszystkiego najlepszego! Wręczam bukiecik tulipanów. 🙂

 14. Spóźnione, ale ciepłe , pełne ranników, miłości, dobroci, życzenia składam wieczorową porą. Cierpliwie czekam na Haczyk i spotkanie z Panią. Dobrej nocy i kolorowych snów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.