KONKRET!

Naobiecywałam Wam niespodzianek, napokazywałam zdjęć wydruków komputerowych – ale wciąż i wciąż bez konkretów.

Dzisiaj zatem będzie KONKRET!

Popatrzcie na Mistrza Adama.

 

 

Zwykle kiedy pracuję, spogląda mi przez ramię, ale w ostatnich miesiącach jego spojrzenie dało się odczuć jakby wyraźniej (wprost wwiercało mi się w plecy!). Nie bez powodu, powiedziałabym!

Moja nowa książka (choć jednak waham się ją nazwać tak całkowicie moją, a dlaczego – zdradzę wkrótce) będzie ściśle związana z nim właśnie. I to jest KONKRET.

Drugi KONKRET- mam w tym dziele wspólniczki.
Jedną z nich jest Marianna Sztyma, która właśnie tworzy przepiękną oprawę tej książki – już teraz możecie obejrzeć co nieco TUTAJ i TUTAJ.

Trzeci KONKRET: książka ukaże się w październiku 2018, a wyda ją ART Egmont, gdzie czuwa nad wszystkim niezrównana Anna Czech.

Trzeba więc będzie trochę poczekać, ale w międzyczasie będę dzieliła się z Wami szczegółami – no i opowiem o drugiej niespodziance. Już niedługo! 🙂

2018

Dzień dobry w nowym roku!
Niech 2018 będzie dla Was pomyślny, a każdy miesiąc niech przyniesie Wam coś dobrego. I niech to dobre będzie zawsze w przewadze. 🙂

Aha – zdjęcie to dowód na to, że udało mi się wypełnić plan i zapiąć wszystko na ostatni guzik przed końcem 2017. To oczywiście zupełnie nowa niespodzianka 😉 Więcej szczegółów – wkrótce…

 

Boże Narodzenie

Mili Czytelnicy,

święta już tuż, tuż, więc zanim na dobre pochłoną mnie przygotowania do nich, chcę Wam życzyć pięknego, dobrego Bożego Narodzenia.

Czasy nieustannie się zmieniają, świat pędzi naprzód chyba coraz szybciej – ale Boże Narodzenie jest jednym z tych niezmiennych, stałych, jasnych punktów. Niech w tym roku również nim pozostanie – choć zależy to także w pewnej części od każdego z nas.

WSPANIAŁEGO ŚWIĘTOWANIA!

 

Arthur Hughes, Narodzenie Chrystusa