Jaskółka

Luty się kończy, wiosna na horyzoncie, czas na jaskółkę!

O niespodziance z Mickiewiczem już napisałam dwa słowa (TUTAJ), dziś zatem trochę więcej o niespodziance nr 2.

 

 

Pilnie pracuję nad książką, która ukaże się również jesienią tego roku – będzie to bożonarodzeniowa i bardzo rodzinna powiastka, a niektórych być może ucieszy fakt, że pojawi się w niej zarówno Marysia ze Srebrnego dzwoneczka, jak i pozostali bohaterowie tej książki – a przybędzie także kilkoro nowych!


Złota gwiazdka będzie bowiem kontynuacją Srebrnego dzwoneczka właśnie – i znów znajdziemy się w miłym domu cioci Ani.


Książka powstaje nie tylko z potrzeby serca, ale też na wyraźne życzenie wielu miłych Mam i ich Dzieci, którym niniejszym dziękuję za nieustającą motywację!

(Autorką okładki i ilustracji jest, podobnie jak w „Dzwoneczku”, Mama MM.)

 

No i przyznam Wam się, że mam w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę, ale i na nią przyjdzie odpowiednia pora 😉

 

Uściski u progu marca!

KONKRET!

Naobiecywałam Wam niespodzianek, napokazywałam zdjęć wydruków komputerowych – ale wciąż i wciąż bez konkretów.

Dzisiaj zatem będzie KONKRET!

Popatrzcie na Mistrza Adama.

 

 

Zwykle kiedy pracuję, spogląda mi przez ramię, ale w ostatnich miesiącach jego spojrzenie dało się odczuć jakby wyraźniej (wprost wwiercało mi się w plecy!). Nie bez powodu, powiedziałabym!

Moja nowa książka (choć jednak waham się ją nazwać tak całkowicie moją, a dlaczego – zdradzę wkrótce) będzie ściśle związana z nim właśnie. I to jest KONKRET.

Drugi KONKRET- mam w tym dziele wspólniczki.
Jedną z nich jest Marianna Sztyma, która właśnie tworzy przepiękną oprawę tej książki – już teraz możecie obejrzeć co nieco TUTAJ i TUTAJ.

Trzeci KONKRET: książka ukaże się w październiku 2018, a wyda ją ART Egmont, gdzie czuwa nad wszystkim niezrównana Anna Czech.

Trzeba więc będzie trochę poczekać, ale w międzyczasie będę dzieliła się z Wami szczegółami – no i opowiem o drugiej niespodziance. Już niedługo! 🙂

2018

Dzień dobry w nowym roku!
Niech 2018 będzie dla Was pomyślny, a każdy miesiąc niech przyniesie Wam coś dobrego. I niech to dobre będzie zawsze w przewadze. 🙂

Aha – zdjęcie to dowód na to, że udało mi się wypełnić plan i zapiąć wszystko na ostatni guzik przed końcem 2017. To oczywiście zupełnie nowa niespodzianka 😉 Więcej szczegółów – wkrótce…